GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Syltkrukor 7748065
nr 774 8065
Syltkrukor
3 st, 1800-tal, höjd: 18-23
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 27 augusti 2012
kl 18:50:51
25/8 14:51:08